+90 553 725 81 33
08.00-20.00
E-mail İletişim;
Balıkesir

Ev Temizliği

Ev Temizliğinde Kaliteli Hizmeti Deneyimleyin.

Balıkesir ev temizliği denilince; Firmamız; tecrübeli temizlik personelleri ile evinizi, temizlik sırasında görmek istediğiniz hassasiyeti ve özeni gösterir. Kırılabilecek, çizilebilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat edip, sizlere kaliteli, temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Deneyimli personellerimiz ile her ayrıntı en ince noktasına kadar temizlenmektedir.

Daha Hijyenik Yüzeyler İçin "Buharlı Temizlik"

Yoğun kirleri ve yerleşmiş kalıntıları çözmede buharın gücünden yararlanıyoruz. Üstelik buharın yüksek sıcaklığı sayesinde, uygulanan yüzeylerdeki bakteri ve virüsleri %99 oranında yok ediyoruz. Böylece tam anlamıyla hijyen sağlıyoruz.

Hizmete Kapsamı

Almış olduğunuz temizlik sürecinde neler yapılacağını tamamen sizler belirlemektesiniz. Hizmetin istediğiniz gibi sonuçlanması için temizlik personelimize talep ettiğiniz işlemleri belirtebilirsiniz.

–Neler Dahil Değil?

Ağırlığı 8 kg’dan fazla eşyaları taşımak.
Normalde ulaşılamayacak tehlikeli yerleri silmek.
Erimiş ve tehlikeli maddeleri temizlemek.
Gümüş parlatmak, temizlemek.
İlaçlama yapmak.
Halı yıkamak.

Balıkesir Ev Temizliği

Gönlünüze göre bir Balıkesir ev temizlik şirketi bulmanın ne denli zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden %100 Memnun Müşteri Politikamızla yanınızdayız. Standart çalışma saatlerimiz kapsamında “geç gelip erken çıkan temizlikçi” sorununa çözüm getiriyoruz.  Bu süre zarfında personelimiz sizin ihtiyacınıza ve taleplerinize göre temizlik yapıyor. 

Balıkesirde’de ev temizliği talebi artmakta, bununla  birlikte ev temizliği şirketleri de paralel olarak artmaktadır. Hizmet alanlar, seçenekler çoğaldıkça tercih yapmakta zorlanmaktalar. Ev temizliği hizmeti alırken siz müşterilerimizin hangi kriterlere göre seçim yaptığını ve nelere dikkat ettiğinizi çok iyi biliyor bu yüzden personellerimize aralıklarla eğitimler veriyoruz.

Ek Hizmetler

hizmetlerimiz sizin için en önemli prensiplerinize göre detaylıca ve hassasiyet ile sunuyoruz. Sizin için yüksek kaliteli hizmet.

hizmetlerimiz sizin için en önemli prensiplerinize göre detaylıca ve hassasiyet ile sunuyoruz. Sizin için yüksek kaliteli hizmet.