+90 553 725 81 33
08.00-20.00
E-mail İletişim;
Balıkesir

İnşaat Sonrası Temizlik

Ev ve İşyerlerinde İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik işlemleriniz belli bir plan dahilinde yapılır. Öncelikle, ortam özel kimyasallarla, inşaat kalıntılarından temizlenir. Ortam temizlendikten sonra pencere ve camlardaki kalıntılar zarar vermeden çıkartılır. Sonrasında camların temizliği yapılır. Yerlerin temizlenmesinde, zeminin kaplı olduğu madde özellikle dikkate alınarak temizlik işlemi yapılır. Parke, fayans veya taş zeminlere uygun özel temizlik malzemeleriyle, zemine zarar vermeden temizlik yapılır. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi özel hijyen gerektiren alanlarda, tüm detaylar göz önüne alınarak temizleme işlemi yapılır. Lavabolar, mutfak rafları, duş ve tuvalet temizliği özenle yapılır. Son olarak odalardaki zemin temizliği yapılarak, hiç bir detay atlanmadan, eviniz veya işyeriniz taşınmaya hazır halde sizlere teslim edilir.

Kaliteli hizmet anlayışımız, deneyimli ve eğitimli kadromuzla beraber, inşaat sonrası temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz. Kullandığımız malzeme ve araçları özenle seçmekteyiz. Hepsi insan sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde, onaylı ürünlerdir. Teknolojiyi yakından takip ederek, sizlerin memnuniyeti için yapılacak daha fazla ne varsa sizlere sunmaya çalışıyoruz. İnşaat ve tadilat işlemlerinizden sonra, temizlik ihtiyaçlarınız için son derece ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışımızla her zaman yanınızdayız. 

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Yapılacak İşlemler Nelerdir?

Evlerin veya iş yerlerinin inşaat sonrasında kullanıma uygun olarak temizlenmesi konusunda birçok işlemin yapılması gerekmektedir. Bu işlemler öncelikle inşaatlardan kalan atıkların atılması ile başlamaktadır. Bu atıkların ev veya iş yerinden çıkartılmasından sonra yine inşaattan kalan sıva ve benzeri kurumuş kirlerin temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin yüzeylere zarar vermeden yapılması önemlidir. Yapılacak temizlik işlemlerin gündelik temizlikler gibi olmamakta ve farklı malzemeler ile donanımlar kullanılabilmektedir. Öncelikle yapılacak olan temizlik işlemleri evler veya iş yerlerinin gündelik temizliğe uygun bir hale gelmesinin sağlanmasıdır. Sonrasında inşaat sonrası temizlik işlemlerinde daha detaylı temizliğe geçilmektedir. Yerler, kapılar ve camlar gibi alanların başarılı bir şekilde temizlenmesi bu süreçte yapılmaktadır. Ayrıca mutfak ve banyo ile tuvalet gibi kısımların tam anlamı ile hijyenik bir temizliğe sahip olması için farklı temizlik malzemeleri ile uygulamalar yapılmaktadır