+90 553 725 81 33
08.00-20.00
E-mail İletişim;
Balıkesir

Ofis Temizliği

Ofis Temizliğinde Profesyonel İş Ortağınız Bio'S Temizlik

Balıkesir ofis temizliği ofis düzeni ve temizliği çalışanın motivasyonunu ve başarısını da doğrudan etkileyen ana unsurlarındandır. Sadece çalışanlar açısından değil, müşteriler için de aynısı söz konusudur. Herkes temiz bir ofiste müşterisini ağırlamak ister. Bu konuda çözüm ortağınız Bio’S Temizlik.

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz ofis temizliği hizmeti ile ofislerinizin temiz ve düzenli olmasını sağlıyor, hijyenik bir iş ortamını sizlere sunuyoruz.

Bütün ofis temizlik ihtiyaçlarınızı, sizlerin belirlediğiniz zaman diliminde karşılıyor, ister periyodik isterseniz belirlediğiniz aralıklarla ofislerinizi temizliyoruz.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Bunların hepsinin temizliği ayrı bir temizlik malzemesi ve ayrı bir hassasiyet gerektirir. Alanında uzman, işinde hassas ve eğitimli ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınız itinayla temizlenmektedir.

Özellikle elektronik cihazların temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinin seçiminde ve kullanımında büyük bir hassasiyet gösterilmekte, hiçbir eşyanızın zarar görmemesi ve en hijyenik biçimde temizlenmesi esas alınmaktadır. Sağlıklı bir Balıkesir ofis büro temizliği için öncelikle çöp kovaları, küllük gibi alanların temizlenmesi ve değiştirilir.

Ardından tün çevrenin tozu alınır. Daha sonra masa üstleri ve masa üstündeki cihazlar itinalı biçimde temizlenir. Gerek kuru gerekse ıslak bezlerin yeterince temiz olmasına dikkat edilir. Çünkü masaüstleri, çalışanların en çok temas ettiği ve en çok kullandığı alanlardır.

Masaüstlerinin temizlenmesinde masa üstünde bulunan bütün malzemelerin altlarının temizlenmesi ve bunu yaparken de hiçbir eşyanın yerinin değiştirilmemesi de çok önemlidir. Son olarak da zemin temizliği yapılır. Bu aşamada, varsa halılara vakumlama uygulanır. Zeminler önce ıslak sonra kuru paspas ile pas paslanır.

Balıkesir ofis temizliği için, profesyonel hizmet sağlıyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat için irtibat sağlayabilirsiniz.